Informatie en reserveringen
Tel. 010 - 413 98 47 | 06 ‐ 44544228

E-mail: info@dewaalsekerkrotterdam.nl Kerkelijke informatie: Eglise Wallonne Rotterdam

Theaterfestival De Parade komt … naar de Waalse Kerk Rotterdam!

Gedurende een aantal dagen rijdt er een oude dubbeldekker tussen het festivalterrein van De Parade en de Waalse Kerk. Festivalbezoekers worden met de bus heen en weer gereden om in onze kerk een aantal voorstellingen te kunnen zien.
De Parade, het rondreizende theaterfestival, staat ook dit jaar in het Museumpark in Rotterdam. Vanwege de bouw van het nieuwe Depot van Museum Boijmans van Beuningen is er op het festivalterrein minder plaats.
Theatergezelschap Vloeken in de Kerk (niet schrikken, even doorlezen!) maakt theatrale diensten voor zingeving-zoekers, workaholics en ongelovige Thomassen. Via theater, poëzie, muziek en wetenschap onderzoekt Vloeken in de Kerk dit seizoen ‘De Deugd van Tegenwoordig’.
Wat betekenen de zeven deugden nog in de huidige maatschappij? Kunnen ze ons helpen bij problemen van vandaag de dag?

In een snelkookpan van vier repetities en met een wisselende groep performers maakt Vloeken in de Kerk elke twee maanden een nieuwe theatrale dienst.

Na Gematigdheid, Hoop en Liefde zet Vloeken in de Kerk dit keer haar tanden in de deugd Geloof. En waar kan dat beter doen dan in een kerk?

Datum dinsdag 27 juni tot en met zaterdag 1 juli
Aanvang exacte aanvangstijden zijn nog niet bekend, twee voorstellingen per avond
Informatie http://www.deparade.nl