Informatie en reserveringen
Tel. 010 - 413 98 47 | 06 ‐ 44544228

E-mail: info@dewaalsekerkrotterdam.nl Kerkelijke informatie: Eglise Wallonne Rotterdam

Kooravond van de Codarts-studenten

Alle 13 studenten van de Codarts-opleiding zijn geslaagd voor hun examen dirigeren. Op donderdagavond 1 juni vond de kooravond van de afdeling Docent Muziek in onze kerk plaats. Twee koren van studenten die worden opgeleid als muziekdocent in het onderwijs waren die avond te horen.

De studenten uit het vierde jaar dirigeerden om de beurt het kleinkoor, met hun eigen gekozen klassieke koorwerk. Dit vormde de afronding van het vak koordirectie. Zij worden gecoacht door Niels Kuijers.

Werken van diverse componisten kwamen aan bod, waaronder Purcell, Whitacre en Gljeilo. Enkele studenten dirigeerden een zelf gearrangeerd koorstuk. Daarnaast zong het grootkoor van alle studenten van de afdeling o.l.v. Jirre Stoutjesdijk een aantal bewerkingen van popsongs.

Het was een bijzonder geslaagde avond.